O nas

Jesteśmy grupą czterech wizjonerów chcących wdrożyć do produkcji dwa wynalazki 100% polskie stanowiące jeden projekt, który może zrewolucjonizować dotychczasowe zabezpieczenia jednostek pływających począwszy od tych najmniejszych jak skutery i żaglówki skończywszy na jachtach i motorówkach. Są wśród nas inżynierowie, technik oraz doktor i choć niewiele mieliśmy wspólnego z budową statków postawiliśmy na nasze rozwiązanie, które okazało się po wstępnych ocenach na kilku czołowych akademiach w Polsce za trafione w 10- tkę. Dlatego przy udziale kapitału własnego po godzinach pracy zaczęliśmy kompletować niezbędną dokumentację oraz fundusze do przeprowadzenia samodzielnego testu na jeziorze żywieckim. Próba przebiegła pomyślnie a my poczyniliśmy dalsze kroki celem opatentowania naszego wynalazku a jak się okazało później dwóch tworzących całość systemu. Chcemy nadmienić, że z powodzeniem można go również wykorzystać w górnictwie w kopalniach metanowych oraz o zwiększonym ryzyku zawałów jako zabezpieczenia specjalistyczne ale to temat na inny materiał.

Role w zespole podzielone zostały w sposób klarowny:

Doktor Eugeniusz Brzuska (CV) jest naszym łącznikiem ze światem nauki czyli Politechniką Łódzką, Centrum Techniki Okrętowej, Akademią Morską i Instytutem Morskim oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Jak również prowadzi niezbędną dokumentację pozwalającą nam na zdobywanie niezbędnych kontaktów i materiałów mogących nas zbliżyć do realizacji projektu pod kontem merytorycznym. Łodzianin.

Inżynier Kamil Kłosek (CV) człowiek od budowy infrastruktury internetowej, komunikacji z przyszłymi odbiorcami naszego produktu poprzez komunikację cyfrową oraz prezentację. Ślązak.

Technik Jerzy Kuśmierczyk (CV) osoba odpowiedzialna za całość materiałów takich jak dokumentacja patentowa i techniczna pozwalająca na budowę systemu. W tym doboru parametrów materiałów niezbędnych do budowy urządzeń. Góral z Podhala.

Inżynier Mariusz Falkus (CV) nasz konsultant w sprawach technicznych i sytuacjach bez wyjścia oraz tłumaczeń tekstów na język angielski. Ślązak.

Nasze osiągnięcia w tym projekcie to:

Nominacja do tytułu Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015. Pozytywna ocena naszego wynalazku przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz kwalifikacja Europejska.

Pozytywna ocena projektu przez Instytut Morski.

Pozytywna ocena projektu przez Centrum Techniki Okrętowej.

Pozytywna ocena projektu przez Politechnikę Łódzką.

Chęć wdrożenia naszego rozwiązania w swoich łodziach przez największego producenta jednostek klasy Biznes i Premium firmę Delphia Yachts Kot sp.J.

Oflafowanie2